Pre Go Pro HERO 3 predsa len existuje pripojiteľný LCD dotykový displej

Jedným z mínusov kamery Go Pro, čo bude ako mínus z počiatku považovať každý jej majiteľ, je absencia hľadáčika, alebo displeja. Ten vytvára vyššiu spotrebu a jednoduchý displej, ktorým kamera štandardne disponuje, postačuje na zobrazenie toho základu, ktorý dáva informáciu o režime, číslach a nastaveniach. Tí, čo túžia po farebnom displeji, ale nemusia vešať hlavu. Aj na moje prekvapenie sa mi totiž podarilo nájsť na oficiálnych stránkach informácie o dispozícií vymeniteľného a odnímateľného LCD dotykového displeja.

Displej LCD pre GoPro HERO 3

Jeho cena sa pohybuje okolo sto eur. Spojiť ho je možné s kamerami HERO3+ a HERO3. Niektoré zdroje dokonca uvádzajú kompatibilitu s modelmi HD HERO2 a HD HERO.

LCD Touch BacPac™ Limited Edition
LCD Touch BacPac™ Limited Edition – ako sa produkt oficiálne nazýva, sa napája dozadu do portu, ktorý vaša kamera má a možno ste sa aj sami neraz pýtali, či slúži aj na niečo iné, ako len na ovládač. Displej má vlastný malý reproduktor a dokonca aj port pre slúchadlá 3,5 mm. Umožňuje prechádzať zachytené video aj fotografie.