Go Pro Hero 3Oficiálny popis distribútorov a obchodov, ktorý prezentuje kameru aj s jej vlastnosťami nájdete nižšie.

Záznam až v Ultra HD – 4K (maximum 1920x1080p)
Pripojiteľnosť cez USB
Rozlíšenie fotografií: 12 Mpx
Svetelnosť objektívu: 2,8 f/
Bez hľadáčika a live view
Slot pre MicroSD karty aj vysokokapacitné
Záruku predajcovia dávajú na 24 mesiacov

V čom je kamera Go Pre Hero 3 lepšia od predchodcov
HD HERO3 Black Edition je najdokonalejšia GoPro kamera, akú zatiaľ uzrel svet . Je o 30% menšia, 25% ľahší a 2 x výkonnejšia ako predchádzajúce modely . HD HERO3 Black Edition je najmenšia kamera na svete s rozlíšením 4K – natáča v rozlíšení 1440p pri 48 snímkach za sekundu, 1080p pri 60 snímkach za sekundu alebo 720p pri 120 snímkach za sekundu . Má ultraširoký uhol záberu 170 °, 12 Mpx fotoaparát a umožňuje fotenie priamo v priebehu natáčania! Fotoaparát kamery Hero3: Black Edition je trikrát rýchlejší než u predchádzajúcich modelov. Funkcie statickej foto a automatické zachytenie fotografie v intervaloch 0,5 s, 1s, 2,5 s, 10s, 30s a 60s zostávajú nezmenené, ale pribudla nová funkcia nepretržitého fotenia, ktorá umožňuje tzv opakovaný „burst“ fotiek rýchlosťou 3, 5, 10 alebo dokonca až 30 12Mpx fotografií za sekundu! HD HERO3 Black Edition má integrovaný WiFi modul a súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie až do vzdialenosti 180m . GoPro HD HERO3 je najuniverzálnejší kamera na svete!

Menšia, ľahšia … lepšie!
Revolučná HERO3 kamera váži iba 74g! Je teda o 25% ľahšia a o 30% menšia ako predchádzajúcie modely.

Dvakrát rýchlejší výkon pri nakrúcaní!
HD HERO3 : Black Edition vyhotovuje profesionálne videá v obrovskej kvalite s 2x väčším rozlíšením a 2x väčším počtom snímkam za sekundu oproti predchádzajúcim modelom. Dokonca je kamera HD HERO3 2x výkonnejšie v zlých svetelných podmienkach. HERO3: Black Edition poteší aj svojou schopnosťou zaznamenávať „slow motion“ videa v rozlíšení 1080p (60fps), 720p (120fps), WVGA (240fps), 960p (100fps) a 1440p (48fps) a tiež schopnosť zaznamenávať neuveriteľne kvalitné videá v rozlíšení 2, 7K (24fps) a 4K (12fps) (len s použitím „protune“ módu) .

3x výkonnejší fotoaparát
Fotoaparát kamery HD Hero3: Black Edition je trikrát rýchlejší než u predchádzajúcich modelov. Funkcie statickej foto a automatické zachytenie fotografie v intervaloch 0,5 s, 1s, 2,5 s, 10s, 30s a 60s zostávajú nezmenené, ale pribudla nová funkcia nepretržitého fotenia, ktorá umožňuje tzv opakovaný “ burst “ fotiek rýchlosťou 3, 5, 10 alebo dokonca až 30 12 MP fotografií za sekundu ! V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi ponúka aj 2x lepší výkon za znížených svetelných podmienok .

Viac ostrosti, menej skreslenia
Vysoko kvalitná optika s nastaviteľnými módy ultra – wide, medium a narrow prináša neuveriteľné možnosti . Spoločne s redesignovaným krytom s plochou šošovkou dokáže kamera zaobstarať veľmi kvalitné a ostré fotografie, rovnako ako videá ako pod vodou, tak aj nad vodou .

Prepracovaný systém nahrávania zvuku
Inžinieri v GoPro vedia, že kvalita zvuku je rovnako dôležitá ako kvalita obrazu, preto úplne prepracovali a skvalitnili systém záznamu zvuku . HD HERO3 je teraz schopná dobre zachytiť jemné zvuky, ktoré prirodzene vznikajú pri športových aktivitách, a pri tom dokáže veľmi obmedziť zvuky vetra, ktoré vznikajú pri vysokých rýchlostiach . Toto vám zaručí, že na videu počujete práve to, čo chcete počuť.

Vstavaný WiFi modul, diaľkové ovládanie v balení
HD Hero 3 Black Edition predstavuje vstavanú Wi-Fi priamo v kamere. Navyše súčasťou balenia HD HERO3 Black Edition je aj WiFi diaľkový ovládač (v iných edíciách nie je prítomný) a ktorý je možné aj dokúpiť. Wi – Fi ovládač je vodotesný, ľahko prenosný a umožní diaľkovú kontrolu nad až 50 kamerami GoPro na vzdialenosť až 180m. Vstavaná Wi-Fi ďalej umožní live streamovanie videa a diaľkové ovládanie kamery pomocou GoPro App, ktorá pracuje s tablety či smartphony s operačnými systémami iOS alebo Android. HD HERO3 Black Edition je nárazuvzdorná, vodotesná do 60 ma kompatibilný so všetkými GoPro úchytmi, s LCD a Battery BacPac prvej aj druhej generácie . Vzhľadom k tomu, že kamera je menšia, nie je kompatibilný s pôvodnými krytmi (Wrist Housing, Skeleton Housing, Replacement Housing, Set na výmenu šošovky).

Kde možno kameru GoPro Hero 3 využiť
Ste aktívni ľudia, ktorí milujú dobrodružstvo a adrenalín ? Presne pre vás je určená kamera GoPro HD HERO3 . Táto malá kamera vie doslova zázraky . Pochváliť sa môže unikátnym rozlíšením a kvalitou záznamu . Fotografie môžete zaobstarať priamo v priebehu natáčania ! V našej ponuke nájdete kameru GoPro Black Edition s ktorou si užijete veľa zábavy, či už pri športe, alebo na cestách . Dajte prednosť kvalite !

Balenie GoPro HD HERO3 obsahuje:
• HERO3 Black Edition kamera
• napájací kábel Wi – Fi ovládače
• nabíjací Li-ion batéria
• USB napájací kábel kamery

Ďalšie edície môžu obsahovať napríklad:
• kryt vodotesný do 60m
• Wi – Fi ovládač a krúžok na uchytenie ovládača
• rýchloupínacia pracka
• vertikálny držiak
• silnom trojcestnom otočný kĺb
• 1 ks rovný nalepovací držiak
• 1 ks zakrivený nalepovací držiak